ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KESHILLA,SYGJERIME.VEREJTJE nga stafi i Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SpawN.
WebMasTer
WebMasTer
avatar

Numri i postimeve : 20
Join date : 31/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: KESHILLA,SYGJERIME.VEREJTJE nga stafi i Forumit   Wed Apr 01, 2009 4:57 amPërshdetje Antarë Të Nderuar të Forumit

Vendosa me Rifresku Temen Për ankesat, KËSHILLA, SUGJERIME, VËREJTJE mbi KeForum.

Me qenëse Mund te hapen Shum Tema te Njejta Si p.sh Vrejtje Mbi Moderatori,Pytje per Stafin... Etj. etj. Atehere kjo teme do ti perfshij te gjitha Ankesat, sugjerimet dhe vrejtjet tuaja ne lidhje me Stafin ose mbi Forumin në pergjithesi.

Temat qe do te hapen me te njejten tematike do te mbyllen (kalojne tek Temat e vjetra) ose Fhihen komplet... he ne qofte se nje gjest i tille perseritet shpesh here nga ndonje anetar atehere rrezikon te marr denimin (Vërejtjen ose BANN)

Pergjgjiet qe evidentohen fshien nga Forumi apo tema qe eshte shkruar ketu
Postet qe nuk kan te bejn aspak me kete teme feshihen menjeher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovafree.forumsq.net
 
KESHILLA,SYGJERIME.VEREJTJE nga stafi i Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::::[KosovaFree]::::... :: ::::[KosovaFree]:::: :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: