ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat në Forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SpawN.
WebMasTer
WebMasTer
avatar

Numri i postimeve : 20
Join date : 31/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Rregullat në Forum   Wed Apr 01, 2009 5:00 am


--------------------------------------------------------------------------------

Regjistrimi ne KosovaFree FORUM është free,por ju patjeter duhet që ti bindeni rregullores sonë nëse doni të jeni anëtar/e i KosovaFree nëse nuk ju përmbaheni rregullave ju nuk keni vend në forumin tonë.


* 1. Jo ofendime apo sharje ndaj antarëve të forumi
Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga KosovaFree Gjithashtu fjalët banale në forum janë të ndaluara.
* 2. JO CHIT - CHAT në Forum
Tek anjë tem nuk ka chit chat dhe asnjë forum. Përpos atyre temave argëtuase që janë pikërisht për këtë punë. Ndalohet edhe postimi i dyfishtë (duble-post) kjo do të thotë se nuk keni të drejt të jepni 2 pergjigjie me rradhë por nesë keni dicka për të shtuar e modifioni temën tuaj.
* 3. JO postimeve pornografike
Ndalohen postimet me përmbajtje pornografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejëts së postimit në forum..
4. Temat e njejta
BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN Postimet duhet ti perkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

5. Nuk lejohen reklamat
Reklama e gjëra të paautorizuara në KosovaFree janë rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në fshirjën ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni Rubrikën: "Faqja juaj." Gjithashtu në firmën tuaj që do ta vendosni nga Panelli i Antarit nuk keni lejimin për reklamim, dhe çdo llojë reklame do të fshihet.
6.Ndalohen të perdoren gjuhët tjera përpos Shqipës dhe Anglishtës,nese nuk e repektoni kete gjë mund të ndëshkoheni me prëjashtim nga forumi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovafree.forumsq.net
 
Rregullat në Forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::::[KosovaFree]::::... :: ::::[KosovaFree]:::: :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: