ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Regullat e Prezentimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SpawN.
WebMasTer
WebMasTer
avatar

Numri i postimeve : 20
Join date : 31/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Regullat e Prezentimit   Wed Apr 01, 2009 5:04 am

prezentoheni[/size]

Emri:Naim
Mbiemri:Lugaliu
Data e Lindjes:23.10.1994
nickname:SpawN.dhe kshtu duhet te przentoheni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovafree.forumsq.net
 
Regullat e Prezentimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::::[KosovaFree]::::... :: ::::[KosovaFree]:::: :: Prezantoni Veten-
Kërce tek: