ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Maresh Maksimumin e FPS Me nVidia Video Card!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SpawN.
WebMasTer
WebMasTer
avatar

Numri i postimeve : 20
Join date : 31/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Si Te Maresh Maksimumin e FPS Me nVidia Video Card!   Tue Mar 31, 2009 8:47 pm

Shkoni Na Panelin e nvidias tani manage 3d settings
[global settings] pastaj e ul me maus te posht.
Pastaj do te gjeni Vertical Sync selekto force off
preke ose applay ose ok e res pc.....
Pastaj Hyn Ne CouNter Strike dhe i shkruan keto ne console fps_max 301 fps_modem 0 developer 1 me kart grafike nvidia ge force do te kesh 300 fps [frames per sekond]!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovafree.forumsq.net
 
Si Te Maresh Maksimumin e FPS Me nVidia Video Card!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::::[KosovaFree]::::... :: ..::|Hacking Tools Center|::.. :: Mësime Tutoriale & Programe-
Kërce tek: