ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perdor Notepad Si Ditar!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SpawN.
WebMasTer
WebMasTer
avatar

Numri i postimeve : 20
Join date : 31/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Perdor Notepad Si Ditar!   Tue Mar 31, 2009 8:48 pm

1. Hape programin Notepad

2. Shkruaje .LOG dhe pastaj shtyp Enter. Ruaje kete me cfare do emri edhe mbylle pastaj.

3. Tani shko ne vendin ku e ke ruajtur dhe hape fajllin... tash po e veren qe Notepad paraqet oren dhe daten aktuale.

4. Shryaj shenimet tuaja, ruaje edhe mbylle prap.

5. Sa here qe do ta hapni kete fajll, Notepad e perserit kete proces, duke e paraqitur oren dhe daten aktuale...

Nese nuk moret vesh cka thash krejt, provojeni kete trik edhe e shihni... eshte dickainteresante!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovafree.forumsq.net
 
Perdor Notepad Si Ditar!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::::[KosovaFree]::::... :: ..::|Hacking Tools Center|::.. :: Mësime Tutoriale & Programe-
Kërce tek: